Konkurs Pieśni Patriotycznej

W ramach realizacji projektu Szkoła Młodych Patriotów odbył się w naszej szkole Konkurs Pieśni Patriotycznej. W konkursie udział wzięło 55 uczestników, podzielonych na trzy kategorie wiekowe.

W pierwszej kategorii, klasy I -III szkoły podstawowej, zwyciężyła Alicja Zimnoch z klasy I c, z piosenką: Co to jest niepodległość? W drugiej kategorii, klasy IV- VI przyznano dwa pierwsze miejsca, dla duetu z klasy V b, Emilia Korolko i Julia Laszewicz, za piosenkę: 11 Listopada oraz dla zespołu dziewcząt z klasy IV e, w skład którego wchodziły: Emilia Żero, Martyna Krawiec, Katarzyna Konczerewicz, Zuzanna Bobel, za piosenkę: Myślimy o Polsce. W trzeciej kategorii, klasy VII sp - III gimnazjum, zwyciężyła Natalia Nikitiuk z klasy VII a z piosenką: W listopadzie. W rolę jury wcielili się uczniowie ze wszystkich klas. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie. Gratulujemy zwycięzcom!!!