Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim
-
Galeria
XV Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Bóg się rodzi, gwiazda wschodzi”
18 grudnia odbył się w naszej szkole XV Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Bóg się rodzi, gwiazda wschodzi”. Organizatorami konkursu są Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza oraz Związek Ukraińców Podlasia, dzięki wsparciu finansowemu Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski oraz dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. W tegorocznym konkursie udział wzięli uczniowie klas I-VIII z pięciu szkół podstawowych naszego miasta.
Wyniki XV Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Bóg się rodzi, gwiazda wschodzi”
Klasy I-III
Kategoria współczesna:
II miejsce - Łukasz Wściubiak
II miejsce – Julia Szczykowska
II miejsce – Zespół w składzie: Hanna Głowacka, Julia Kozłowska, Milena Jabłońska, Wiktoria Rogalska i Anastazja Olszańska
III miejsce –Wiktoria Ofman
III miejsce – Zespół w składzie: Aleksandra Bondaruk, Zuzanna Jaszczołt, Diana Mieszczyńska i Gabriela Oniszczuk
Wyróżnienie - Ida Kamieńska
Kategoria tradycyjna:
I miejsce - Zespół wokalny z klasy IIIa
Klasy IV-VI
Kategoria współczesna:
I miejsce -Bartłomiej Kiełsa
II miejsce – Julianna Laszewicz
II miejsce – Duet w składzie: Arsenij Jemalianov i Joanna Świderska
III miejsce – Emilia Zuzanna Korolko
III miejsce – Marta Tatarczuk
Wyróżnienie - Zespół w składzie: Arsenij Jemalianov, Joanna Świderska, Kornelia Sadowska
Kategoria tradycyjna:
I miejsce -Zespół w składzie: Aleksandra Kasperuk, Zofia Roszczyc, IlariaTokajuk, Natalia Łapińska i Magdalena Stepaniuk
II miejsce – Zespół w składzie: Zuzanna Krzemińska, Anna Perkowska, Julia Bycul i Kornelia Bielach
III miejsce -Duet w składzie: Aleksandra Osipiuk i Wiktoria Korniluk
Klasy VII-VIII
Kategoria współczesna:
I miejsce -Duet w składzie: Aniela Chmur i Wiktoria Gać
Kategoria tradycyjna:
I miejsce – Zespół w składzie: Dominika Bober, Natalia Krasowska, Natalia Nikitiuk, Aleksandra Stepaniuk, Estera Tichoniuk i Joanna Wasiluk
I miejsce - Wiktoria Ostaszewska
I miejsce - Zespół w składzie: Maria Artemiuk, Roksana Barszczewska, Nikola Filimoniuk